program


Hadházi László bemutatja: Egy szónak is száz a vége - Hadházi, Elek, Lakatos, Musimbe

Hadházi László bemutatja: Egy szónak is száz a vége - Hadházi, Elek, Lakatos, Musimbe

Dumaszínház est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Onsdag, 02. November 2022 18:00

Az előadás eredetileg május 30-án lett volna megtartva. A jegyvásárláskor megadott email címekre kiküldtük a tájékoztatást a jegyek áthelyezéséről. Kérjük, amennyiben nem találja a levelet, vagy a vásárláskor nem adott meg elérhetőséget, írjon nekünk: ugyfelszolgalat@dumaszinhaz.hu .Köszönjük!

Az előadás időtartama kb. 80-90 perc.


Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

 

Aktuelt


A Zsuráfszky Zoltán nevével fémjelzett Élő Táncarchívum sorozatunk következő állomása Viharsarok címmel, ezúttal Sánta Gergő, a Magyar Nemzeti Táncegyüttes tánckarvezetője rendezésében kerül bemutatásra. A déli Tisza-vidék nemzetiségeinek tánckultúrája, a Viharsarok magyar-román-cigány lakta falvainak kiemelkedő táncos alakjai és az ott fellelhető eredeti táncanyag különleges világa elevenedik meg Élő Táncarchívumunk következő műsorában. Az előadásban, a vidék sokszínű kulturális hagyományainak hiteles megjelenítése mellett, eddig soha nem látott táncokat és ritkán hallott zenei anyagot is láthat a közönség az autentikus tánc- és zenei válogatás színpadi megfogalmazása során.

A fiatal, ám annál markánsabb hangú Dzsúdló villámgyorsan vált népszerűvé szókimondó, sajátos hangulatú dalaival, aki 2025. október 3-án, a Tokaj-hegyaljai Szüreti Napok keretében, a Tokaj Fesztiválkatlanban lép fel.

A filmtörténet kultikus darabja a világon először a Játékszínben kerül színpadra.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.