Quimby - A TEREPASZTAL LOVAGJAI - 35 év szélmalomharc
A Terepasztal lovagjai – 35 év szélmalomharc
„A kezdetekkor így hívtunk magunkat, és úgy tűnik, A terepasztal lovagjai még mindig velünk élnek…”
A Terepasztal lovagjai – 35 év szélmalomharc
„A kezdetekkor így hívtunk magunkat, és úgy tűnik, A terepasztal lovagjai még mindig velünk élnek…”
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. március 28. szombat, 20:00
2026. március 28-án a Quimby az MVM Dome-ban újra felrajzolja a saját kicsi országát a térképre - a különös játékteret, ahol dalok tartanak tükröt és adnak új színeket a valósághoz. Ez az este egy jelen idejű kavalkád: harapós dallamok, kancsal tükrök, kicsinyített valóság, ahol a káoszban is kirajzolódik a rend. És ahol, ahogy az elmúlt évtizedekben mindig, a közönség a társ a játékos küzdelemben. Harmincöt év szélmalomharca után a Quimby most is azt üzeni – van hely, ahol a dalok még mindig jobbá próbálják tenni a világot. Mert a szélmalmok akkor is forognak, ha épp az ellenszél adja a ritmust.
Claude Magnier legendás bohózatában Louis de Funès 13 év alatt több mint hatszázszor játszotta Barnier szerepét – amit filmen később Sylvester Stallone tett ismertté az egész világon.
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!