Vitéz Mihály
Weöres Sándor Színház, Szombathely
Vitéz Mihály
komikus történelmi tragédia tizennyolc képben
Weöres Sándor Színház, Szombathely
Vitéz Mihály
komikus történelmi tragédia tizennyolc képben
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. június 9. kedd, 19:00
A válogatók közös javaslata:
Fergeteges társulati munkával vezetik elő Székely Csaba ellenállhatatlan humorú történelmi tragigroteszkjét. Bajomi Nagy György a címszereplő, alakítása az évad egyik legjobbja. Ilyen jó csatajelenetet nem is tudom, mikor láttam utoljára, láttam-e valaha. Ismét egy jeles előadás, amely rákérdez identitásképző történelmi sztereotípiáinkra. Szórakoztat és provokál, nem hagy nyugodni. (Perényi Balázs drámatanár)
Hivatalnokok a prágai udvarban mindenki
Katona mindenki
Urak, mulatozók, nép mindenki
Csatazenék dobra: Vörös Emil
játékidő: 3 óra (egy szünettel)
ősbemutató: 2015. február 6., Márkus Emília terem
Az előadást 16 éven felülieknek ajánljuk!
Négy különböző karakterű barátnő találkozik egy spanyol tengerpartra tartó vonaton, hogy fiatalkori kalandjaik felidézésével megszabaduljanak a mindennapok problémáitól és kiélvezzék nyári szabadságukat.
Az előadás arról szól, milyen hazugságban élni, hazugságban leélni egy életet, és milyen, ha ezt a hatalmi elit különféle rétegeinek való megfelelés kényszeríti ránk. (Kovács Bálint)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!