Program


Current events




 A magyar költészet remekművei közül egy választott verset zenésít meg minden résztvevő, amit az est folyamán egymás számára is első alkalommal adnak elő. A műsorban Áron és egy vígszínházi művész mellett egy meghívott vendég lép színpadra. A versmegzenésítések meglepően személyes és intim alkotófolyamatáról és a szereplők vershez kötődő érzelmeiből élénk beszélgetés alakul, sok humorral fűszerezve.

Első alkalom: április 25. este 7 óra, Víg Szalon | Zoltán Áron színművész, Horváth Szabolcs színművész, Szélinger Anna (CéAnne) dalszerző-énekes

Az április 25-ei showműsorban három egyedi versfeldolgozást hallhatnak majd az érdeklődők, aminek megalkotására egy hónapja van a kihívásban résztvevő szereplőknek. Az alkotómunka során egymással nem találkoznak, hogy ki hogyan birkózott meg a feladattal, a közönség előtt fog kiderülni, élőben!

Az alábbi három vers közül lehet szavazni a Vígszínház hivatalos Facebook és Instagram oldalán:
1. Amit szivedbe rejtesz
2. Flórának
3. (Karóval jöttél...)

A szavazás március 19. éjfélig tart.

Szeretnénk felhívni vendégeink figyelmét, hogy a Víg Szalon NEM akadálymentesített helyszín!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.