Terrorizmus
A Terrorizmus fekete komédia a bennünk és hétköznapjainkban megjelenő agresszióról.
A Terrorizmus fekete komédia a bennünk és hétköznapjainkban megjelenő agresszióról.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, February 24 2017 3:00PM
Itt egyszerre lehet nevetni és gondolkodni. Világuk csupa halott emberből áll, ahol nincsenek nagy, értékeket és erkölcsi ítéleteket képviselő hősök. A valóság pedig észrevétlenül és a drámai szituációból építkezve egyszer csak kinyílik, mindenféle valóságos, ám valójában irracionális dimenziók felé.
Szerző: OLEG PRESZNYAKOV − VLAGYIMIR PRESZNYAKOV
Szereplők:
VARGA MÁRIA
VARGA GABRIELLA
ECSEDI ERZSÉBET
KERKAY RITA
VARGA LILI
NAGY PÉTER
EGYED ATTILA
DERZSI JÁNOS
KRICSÁR KAMILL
KUNA KÁROLY
LÁBODI ÁDÁM
SÁGHY TAMÁS
Szerelem, intrika, bosszú, szenvedély – minden együtt a színpadi műben, ahogy Dumas örökérvényű regényében is. Szomor György dalaival igazi musicalként mutatkozik meg a klasszikus alkotás.
Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel vannak készülve minden sóhajra, horkolásra, tüsszentésre. Most új otthonban kezdenek új életet, hiszen a gyerekek felnőttek, élik a saját életüket. Vagy ez mégsem ilyen gömbölyű?
Magyarországi bemutató Az Erkel Színház előadása ELŐADÁSOK: 2026. augusztus 14., 15.,16., 20., 21., 22. tervezett esőnapok: augusztus 17., 18., 23., 24.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.