Program


Tereplovaglás a Mátrában / Pegazus túra – test és lélek szárnyalása
3

Tereplovaglás a Mátrában / Pegazus túra – test és lélek szárnyalása

A túrán ló és lovasa a legnagyobb nyugalomban, csak a természet rezdüléseire figyelve halad egy olyan területen, amely az újjászületés csodája. A 1,5 órás túra Abasárról indul a Szent-Anna kápolnához és tóhoz. A természetnek visszaadott hajdani területet ma már a madarak, a rágcsálók, rovarok és a telepített, de már burjánzó növényzet uralja.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Tereplovaglás a Mátrában

Az erdei túra igazán felemelő élmény, lóháton azonban méginkább az! A túra során a ló és lovasa számára is hihetetlen pillanatok élhetők át. A programot azon vendégeinknek ajánljuk, akik túl vannak már a lovakkal történő első találkozásokon, szereztek már némi jártasságot lovasként. Középhaladó túráinkon kezdők részvétele nem ajánlott, mert középnehéz és nehéz terepen gyakorlottságot kívánó ösvényekre visszük a túra résztvevőit. Az exkluzív programra 2 főben maximáljuk a létszámot, de a túrát már 1 fő esetén is elindítjuk.

Előzetes bejelentkezés, időpont és kapacitás egyeztetés minden esetben szükséges! Kérjük, érdeklődjön elérhetőségeinken, vagy foglaljon előre időpontot! A túrákat hétvégente indítjuk 10 órától, de ettől eltérő időpontokra is van lehetőség, ha jóelőre le tudjuk egyeztetni!

Pegazus túra – test és lélek szárnyalása
A túrán ló és lovasa a legnagyobb nyugalomban, csak a természet rezdüléseire figyelve halad egy olyan területen, amely az újjászületés csodája.
A 1,5 órás túra Abasárról indul a Szent-Anna kápolnához és tóhoz. A természetnek visszaadott hajdani területet ma már a madarak, a rágcsálók, rovarok és a telepített, de már burjánzó növényzet uralja.
A túra indulási időpontja: High-Tech Sportok Bázisa 1. (Mátrafüred)  szombat-vasárnap 10.00 óra, előre egyeztetett időpontban!
Programidő: 1,5 óra
Nehézségi szint: 3.- középhaladó

Erdő-, és úthasználati díj, személyi baleset-biztosítással együtt minden résztvevő számára kötelező.

Időpontigényét, érdeklődését kérjük ide küldje el: info@4evszak.hu

Középhaladó túrák! Súlyhatár 100 kg! Saját felszerelés szükséges (kobak, öltözék)!

Ajánlatunk


Mi köti össze a múltat a jelennel? Természetesen a szerelem. És a zene. De csak ha nagyon jó. Lili korunk tipikus lánya: magányos, és igyekszik bebeszélni magának, hogy így jó neki. De egyszer a szülei lakásában talál egy régi levélcsomagot, amit az anyja, úgy látszik, egyáltalán nem akart megmutatni neki. Ő persze nem sokat habozik, olvasni kezd, és megelevenedik előtte a múlt…

T. Danny ma már a hazai zenei élet egyik megkerülhetetlen szereplője; több nagylemezt is kiadott már, tehetsége, zenei tudása okán többen is úgy vélik, egyszer ő lehet majd Majka egyik méltó utódja.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!