Soping end fáking
Mark Ravenhill: Soping end fáking
Csak felnőtteknek!
Mark Ravenhill: Soping end fáking
Csak felnőtteknek!
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. február 25. csütörtök, 19:30
Kultuszdarab több, mint tíz év után újra Budapesten. Drog, szex, prostitúció, gyerekkori traumák és teljes kilátástalanság Mark Ravenhill darabjában. A darabban káromkodás és meztelenség!
FELNŐTT ELŐADÁS!
Fordította: Ruttkay Zsófia
Rendező: Kolti Helga
A hegyek között, egy eldugott alpesi szállodában eseménydúsan telnek a napok. Bár mindenki pihenni jött, de senki nem talál nyugalmat, pedig a körülmények adottak lennének a tökéletes kikapcsolódáshoz. Házaspárok, barátok, üzletfelek és művészek nyaralnak együtt, már nem először, de talán most utoljára, mert ezen a nyáron néhányuk sorsa menthetetlenül és végzetesen összegabalyodik.
A Fővárosi Nagycirkusz és a Kazanyi Állami Cirkusz közös produkciója, a MIRÁZS, a magyar és közép-ázsiai őstörténet legendás világába repíti a nézőt.
Aiszkhülosz Leláncolt Prométheusz című drámájának Trencsényi-Waldapfel Imre féle fordítása nyomán ősbemutató
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!