program


Simkó Beatrix: A kredenc a pincében maradt

Simkó Beatrix: A kredenc a pincében maradt

A kredenc a pincében maradt című táncszínházi előadás központi témája a generációk közötti különbségekből adódó helyzetek és életszituációk feldolgozása.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Tirsdag, 28. September 2021 20:00

Simkó Beatrix: A kredenc a pincében maradt - PREMIER

Az állandóság és elmúlás kérdése egy életen át kísér minket. De vajon mi maradandó az életünkben? Egy karakter, egy mozdulat vagy egy tárgy? De vajon olyan gyorsan alakulnak át a szokásaink, hogy lassan minden, ami ötven éve történt magyarázatra szorul?

A test, melyben élünk, folyton változik. A kredenc a pincében maradt című táncszínházi előadás központi témája a generációk közötti különbségekből adódó helyzetek és életszituációk feldolgozása.

Az előadás időtartama 70 perc

Aktuelt


Operett 155 perc 2 felvonásban

Művészetek Háza Gödöllő Helyszín: Színházterem Esemény kezdése: 2026. 03. 30. (hétfő) 19.00

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.