ROBIN HAWDON - SZERETŐBŐL EGY IS SOK
Robin Hawdon: Szeretőből egy is sok - vígjáték 2 részben
A Hangjegy Színház előadása
more
Robin Hawdon: Szeretőből egy is sok - vígjáték 2 részben
A Hangjegy Színház előadása
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tuesday, December 03 2024 7:00PM
Egyetlen apró nyelvbotlás tönkreteheti még a lehető legaprólékosabban megtervezett hétvégét is. A szép tervek kártyavárként omlanak össze, hogy végül félreértések és szörnyű bonyodalmak lavinájává változzanak. Jóból is megárt a sok, és ha mindenki egyszerre kapná meg, amire vágyik, senki se lenne igazán boldog. Jobb ha még azelőtt belátjuk, mielőtt a korsó elindul a kútra: nem érdemes járt utat járatlanért.
Szereplők:
Trokán Nóra / Szőlőskei Timea - Clarice
Suhajda Dániel - Roger
Gregor Bernadett - Daisie
Baronits Gábor - Richard
Barabás Kiss Zoltán/Németh Kristóf - Bob
Beleznay Endre - Rodney
fordította: Danicska Mónika és Straub Dezső
rendező: Beleznay Endre
A változtatás jogát fenntartjuk.
Az előadást a Kulturális és Innovációs Minisztérium támogatja.
„A szerző engedélyét a Film Rights Limited (UK) és a Hofra Kft. közvetítette.”
After years of tremendous success, on October 16, 2026, world-renowned violinist and conductor André Rieu will once again return to the stage of the MVM Dome!
Az 1942-ben alakult Pénzügyőr Zenekar országosan és külföldön egyaránt ismert és kedvelt hivatásos fúvószenekar. Az együttes vezető karmestere Kapi-Horváth Ferenc pénzügyőr ezredes.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.