Program


Play Krúdy!

Play Krúdy!

Galambos Attila
Play Krúdy! - színmű
avagy az Ember, aki Szindbád akart lenni
Bemutató

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Wednesday, April 26 2017 7:00PM

A Szindbád novella motívumainak felhasználásával

A nagy sikerű musicalek (Az Operaház fantomja, Rómeó és Júlia) fordítójaként ismert Galambos Attila most saját prózai darabbal jelentkezik.

Török Csaba negyvenes üzletember, komoly művészi ambíciókkal és nagyra törő tervekkel. Vass Judit valaha szebb napokat látott színésznő, aki most már azzal is megelégedne, ha otthon a fiával sikerülne szót érteni. Egyikük elérkezettnek látja az időt, hogy kilépjen a fénybe, másikuk éppen visszabújna a csigaházba. 

Találkoznak-e félúton? És hogy kerül a képbe Krúdy Gyula?

Our offer


A Zenegyűlölő 3.0 Leszámolás a filmzenével – szimfonikus zenei stand-up Janklovics Péterrel

A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.