Pilát Gábor párkapcsolati szakértő előadása
Hogyan tartsuk teremtésben a párkapcsolatunkat?
more
Hogyan tartsuk teremtésben a párkapcsolatunkat?
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, October 02 2025 7:00PM
Túl sok olyan párkapcsolatot látni, amiről ugyan nem jelenthetjük ki, hogy vergődnek vagy a szakadék szélén billegnek, de azt kijelenthetjük, hogy messze nem tudták kihozni belőle a maximumot és tartósan megélni azokat az érzéseket amelyek lehetőség szintjén benne voltak.
És miért? „Csupán” a szerelmen kívüleső összefüggések ismeretének hiánya miatt, mert a szerelem önmagában mit sem ér, ha nem párosul egy jó adag tudatossággal. Erről szól az előadás.
December eljövetele nemcsak a tartós hideg beköszöntét jelenti, hanem az ünnepi fényekbe öltöztetett utcákat, a karácsonyi vásárok forgatagát és a friss sült gesztenye illatát is. Elkezdődik a karácsonyi készülődés, melynek egyik elengedhetetlen eleme a Diótörő.
A Budapest szívében működő Bartók Műhely csoportjainak műsora, melyben színpadra lépnek kicsik és nagyon egyaránt, a három éves korosztálytól a felnőttekig.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.