Program


“PARAMENTES” SZÜLŐK AKADÉMIÁJA ELŐADÁSSOROZAT - "JOBB EMBERNEK LENNI" - A MŰVÉSZETTEL NEVELÉS ÉS A S

“PARAMENTES” SZÜLŐK AKADÉMIÁJA ELŐADÁSSOROZAT - "JOBB EMBERNEK LENNI" - A MŰVÉSZETTEL NEVELÉS ÉS A S

"Jobb embernek lenni - a művészettel nevelés és szociális készségek kapcsolata"
Előadó: L. Ritók Nóra, az Igazgyöngy Alapítvány elnöke
 more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, November 14 2024 6:00PM

A világ gyors változása új kihívásokat állít az oktatás és nevelés elé. L. Ritók Nóra előadása arra hívja fel a figyelmet, hogy a lexikális tudás helyett a készségfejlesztésre, különösen a szociális készségek megerősítésére kell helyezni a hangsúlyt. Az előadás a művészet szerepéről szól a nevelésben, kiemelten a vizuális nevelés lehetőségeiről.
Ne hagyd ki inspiráló eseményt, ahol választ kaphatsz arra, hogyan segíthet a művészet a gyerekek szociális készségeinek fejlesztése

Our offer


A Szentpétervári Balett Társulat valamint a Bolsoj Színház művészeivel autentikus előadásban indul országos turnéra Csajkovszkij Diótörője. A zenei élményről a Budapesti Filharmóniai Társaság Zenekara gondoskodik Somogyi-Tóth Dániel karmester irányításával. Az előadás - mely a 130 éves baletthagyományokra épül - egyszerre ünnepi, friss és magával ragadó, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt felejthetetlen élményt ígér.

Operett 155 perc 2 felvonásban

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.