Pandora szelencéje
Thuróczy Katalin: Pandora szelencéje
Rémkomédia
Læs mere
Thuróczy Katalin: Pandora szelencéje
Rémkomédia
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Lørdag, 19. Maj 2018 19:30
Egy örökség, két örökös. Mindenki magának akarja, de csak együtt találhatják meg. Egy feketeözvegy és az unokaöcs közös kincsvadászata egy budai villa cselédlakásában.
Vajon megtalálják a családi vagyont?
Vajon túl tudnak lépni az évtizedes családi viszály okozta sebeken?
Fondorlat és ármány, sok humorral egy felvonásban.
Thuróczy Katalin izgalmas fekete komédiáját a KoMod Színház mutatja be Andresz Kati főszereplésével, Dányi Krisztián rendezésében.
„Erősen motivál, hogy már most látom magam előtt a nézők arcát, akik nagyon jól fognak szórakozni ezen a fergeteges előadáson.” – Dányi Krisztián
A KoMod Színház előadása
Ki a fene jár manapság komolyzenei koncertre? Jó reggelt, a vizet se kútból merjük már! A szimfonikus zenei stand-up esten Janklovics Péter nevettet és segít megkedvelni a klasszikus zenét.
Ez a Carmen szenvedélyről, szabadságról és végzetről mesél – egyszerre modern és hagyománytisztelő, látványos és provokatív, mélyen emberi és elementáris erejű. A Szegedi Szabadtéri Játékok közönségét idén nyáron egy felejthetetlen operaélmény várja. Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, hogy az előadás erős hanghatásokat alkalmaz!
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.