
Neil LaBute: Ha lenne valakim
AZ ORLAI PRODUKCIÓ ELŐADÁSA
AZ ORLAI PRODUKCIÓ ELŐADÁSA
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Torsdag, 20. Februar 2025 19:00
Egy fiú és egy lány megtetszenek egymásnak egy buliban, utána késő éjjel felmennek a lány lakására. A lehető legegyszerűbb kezdése ez egy történetnek, sokszor láttuk, sokunkkal megtörtént. Azt mondhatnánk rá: így szokott ez lenni.
Az ember életének legizgalmasabb, legszebb, örök életre szóló emlékeket ígérő órái ezek. Neil LaBute friss darabja játékosan mesél arról, hogy ez a pár óra sosem volt még olyan nehéz, mint manapság.
Hőseink, akiket ebben az előadásban nézünk, alig ismerik egymást. De nem félnek egymástól, ezért ma este megkísérlik a lehetetlent: megpróbálják jól csinálni. Történet napjaink fiataljainak szerelmi botladozásairól, bölcs emberismerettel,
sziporkázó humorral és még több szeretettel.
Barta Ágnes és Mészáros Martin előadásában.
Fordította és rendezte: Göttinger Pál
Producer: Orlai Tibor
A rendező munkatársa: Skrabán Judit
Plakát: Csáfordi László
A színdarabot Magyarországon a THEATRUM MUNDI Színházi és Irodalmi Ügynökség képviseli.
16 éven felülieknek!
Éld át a legnagyobb rockslágerek varázsát egy különleges estén, ahol a legendás dallamok vonósnégyes előadásában, több száz gyertya fényénél csendülnek fel.
Vujity Tvrtko új estje rengeteg kalanddal, hatalmas optimizmussal és motivációval, valamint a legyőzhetetlenség erejével. Egy világgá ment riporter elképesztő élete és történetei, amelyekkel szeretné jobbá tenni mindenki életét!
Öt egyetemista vacsoravendégeket hív az otthonukba, hogy azokkal a társadalom nagy kérdéseit megvitassák, és akikkel nem értenek egyet, azokat megölik. Legnagyobb ellenfelük a megosztó véleményvezér és egyben sztár tévés személyiség, Norman, aki egy este meglátogatja a gyilkos társaságot… Véres komédia korunk társadalmi kérdéseiről, az egyik főszerepben egy palack mérgezett bor.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.