
NAHÁT! - Kovács András Péter önálló estje
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. június 2. vasárnap, 19:00
Helyszín: Átrium
Az otthon nem egy hely, hanem egy állapot, ahova nemcsak testben, de fejben is meg kell érkezned. És lehetsz te a világ legdicsőbb hadvezére vagy leghíresebb rocksztárja, lehetsz te Tell Vilmos vagy maga Odüsszeusz - előbb-utóbb haza kell menned. És ha reggel a gyerekre a vékonyabbik pulcsit adtad, és most tüsszög - véged van. A NAHÁT! című est Kovács András Péter hazatérése.
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK
Tracy Letts többszörösen díjnyertes darabja egy amerikai családi drámát bont ki két felvonásban.
Zenés válóok két részben – magyar slágerekkel a ’60-as évektől napjainkig
Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!