Program


Leláncolt Prométheusz
8

Leláncolt Prométheusz

Véget ért az istenek harca, az Olümposzon új király uralkodik. A politikai hatalomátvételek természete, hogy az elvakult alattvalók eltávolítják a trón közeléből a korábbi szövetségeseket. Prométheusz titán anyja oldalán Zeuszért harcolt, de korábbi bűnéért most előveszik: tüzet lopott az embereknek, mesterséget, biztonságot, fegyvert adott a kezükbe. Prométheusz veszélyes. Prométheusz szereti az egynapélőket. Prométheuszt gőgjéért meg kell büntetni. És Prométheusz örökre szenvedni fog.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Wednesday, December 17 2025 7:00PM

Szereplők
Prométheusz................................ Széplaky Géza
Hépheaisztosz.............................. Csuka János
Ókeánosz..................................... Téglás Márton
Ió/Ókeanisz.................................. Jászay Dorina
Ókeanisz/Karvezető..................... Murányi Eszter
Hermész....................................... Wettstein Márk

Alkotók
Dramaturg: Szalánczi Ágota e.h.
Zene: Bucz Magor
Asszisztens: Kozma Krisztina
Fény: Braun Barna
Konzulens: Kocziszky Éva
Fotók: Tinordi-Karvaly Bence
Rendező: Kaj Ádám

A Babits Mihály Színház vendégjátéka a Térszínházban. 
Az előadás a Nemzeti Kulturális Alap támogatásával valósul meg.

Our offer


A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.

A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!

A Postmodern Jukebox 2026-ban „THE FUTURE IS VINTAGE” címmel indul világkörüli turnéra! Hazánkon kívül ellátogatnak az Egyesült Királyságba, Európába, Ausztráliába és Új-Zélandra is. A zenészekből, énekesekből és táncosokból álló fantasztikus csapat 2026. június 10-én a Margitszigeti Színház közönségéhez hozza el a legnagyobb slágereket – a 70-es évek rockhimnuszaitól és a 80-as évek britpop dallamaitól egészen napjaink poplistás kedvenceiig, filmzenékig és videojáték-témákig.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.