Program


Leányvásár
10

Leányvásár

A Leányvásár akár dráma is lehetne, hisz az alapkonfliktus egy bosszúvágyból fakad. De ezt a bosszúvágyat csírájában fojtja el a szerelem. A valódi szerelem, melynek ereje elég ahhoz, hogy megváltoztassa a világot.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. április 24. szombat, 19:00

Ajánlatunk


„Béke, béke, béke. Mi az? Csak egy szép szó? Életünk értelme? Vagy értelmetlen béklyó?” A kaposvári negyedéves színművész osztály vizsgaelőadása. Osztályvezető tanárok: Kelemen József és Fándly Csaba

Egy évszázaddal ezelőtt a világ először találkozott ezzel a figyelemre méltó színpadi opusszal – egy olyan művel, amely hamar a 20. századi zenei újítás egyik megkerülhetetlen darabjává vált. Az 1926-ban bemutatott daljáték mérföldköve a magyar zenetörténetnek: komponistája, Kodály Zoltán azon törekvését teljesítette be, hogy az ősi időkből származó magyar népdal a klasszikus zenével azonos helyre kerülhessen ugyancsak ekvivalens értékei okán, tehát a nemzet Operaházának színpadára.

Műsor: Bach, Mozart, Albinoni és Ravel művei

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!