Kulisszák előtt
Kulisszák előtt Bencze Ilona színművésszel
Szebényi Ágnes – színháztörténész
more
Kulisszák előtt Bencze Ilona színművésszel
Szebényi Ágnes – színháztörténész
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tuesday, May 12 2026 4:00PM
„Minden, ami vagyok, s amivé lettem, az részben a gyökereimnek köszönhető. Hogy ki, s milyen lelkülettel és érzelmi világgal vág neki a felnőtt életnek, az meghatározó. Szerencsére én sokat profitáltam a jóból, és tanultam a hibákból. A többit magam küzdöttem hozzá.”-vallja a művész.
A diploma megszerzését követően a Madách Színházhoz szerződött. Pályája során több társulatban dolgozott. Sokrétű színházi alkotó: a színészi munka mellett rendezéssel, díszlettervezéssel és tanítással is foglalkozik. Kedvenc szerepek, fontos alkotótársak, a női színészi sors, megannyi érdekes téma, melyről Szebényi Ágnes színháztörténész kérdezi Bencze Ilonát.
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk, annál jobb! Van mit megbeszélnünk… Az Erkel Színház univerzumában új fejezet nyílik: megérkezett az Erkel360, egy különleges, formabontó színházi élmény.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.