
Kincugi: Felméri Péter önálló estje, műsorvezető: Said Dániel
Dunaszínház est
Dunaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, February 21 2025 7:00PM
Kincugi - az eltört dolgok művészete
Legújabb humorestem az elfogadásról szól. Arról, hogy el kell fogadnunk, hogy az idő múlik és ahogy múlik, a le nem vitt szemét szaga egyre büdösebb lesz. És azt is el kell fogadnunk, hogy ez valakinek a feladata lenne. És attól hogy ez a valaki még mindig nem vitte le, attól még lehet jó ember. És jó apa. Sőt jó férj is!
És el kell fogadnunk azt is, hogy nem minden alakulhat úgy, ahogy azt szeretnénk. Hogy vannak jó és vannak rossz napjaink. Hogy apának és férjnek lenni nem egyszerű, sőt egyenesen melós. És talán a legnehezebb, hogy mindenek előtt el kell fogadnunk önmagunkat. Hisz végül is mind emberek vagyunk*. De az élet amúgy sem azért szép, mert könnyű!
Na de akkor mitől is szép? És pontosan mi is az a kincugi? Hát erről szól ez az előadás. Ki ne hagyjátok!
(*kivéve ha ezt a szöveget a mesterséges intelligencia olvassa, rá ez nem vonatkozik)
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
A zenés színház történetének egyik legjelentősebb darabja tér vissza a budapesti közönség elé.
A NOX 2025 tavaszán egy igazán látványos és vadonatúj műsorral készül, melyet március 22-én, az MVM Dome-ban mutatnak be!
Eredeti dalokból, személyes történetekből és nyilvánosan soha nem látott filmrészletekből összeáll egy egyedülálló szerzőpáros alkotói világa… Cseh Tamás és Bereményi Géza közös életműve nyílik meg a nagyközönség előtt Rakonczai Viktor zenei vezetésével és a Thália Színház egyedülálló technikai lehetőségeivel – amely a speciális LED-falaknak, az élőzenekarnak és a Thália Színház színművészeinek köszönhetően egyszerre ad színházi, nagykoncerti és vizuális élményt.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.