Ismerős? Vendég: Malek Andrea
Háziasszony: Tóth Kata újságíró
Háziasszony: Tóth Kata újságíró
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Søndag, 27. April 2025 18:00
A művésznő édesapja Malek Miklós zeneszerző, édesanyja Toldy Mária énekesnő. Már gyermekkorában elkezdett énekelni, 1989-ben végzett a Színház- és Filmművészeti Főiskolán Kazán István és Versényi Ida osztályában. Olyan színházakban léphetett fel, mint a Nemzeti Színház, vagy a Rock Színház. 2016 óta Malek Andi Soulistic tagja. Három gyermek édesanyja.
Hófehérke és a gonosz mostoha története, Kocsák Tibor fülbemászó zenéjére, ifj. Harangozó Gyula ötletekből kifogyhatatlan koreográfiájával, Velich Rita gyönyörű jelmezeivel, Kentaur varázslatos látványvilágával elevenedik meg. A Budapesti Operettszínház előadása
Molnár Ferenc világhírű regénye alapmű az emberi társadalom természetéről, a hősiesség, az árulás, az esendőség és a hazaszeretet fogalmáról. Nemecsek, Boka, Áts Feri és a többiek örök példák, örök kortársaink.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.