
Hétvégi Ringató a Pesti Vigadóban
Vedd ölbe, ringasd, énekelj! – ezzel a gondolattal hívjuk a kisgyermekes családokat három év alatti gyerekekkel a Ringató-foglalkozásokra, ahol cél a zenei élmény. more
Vedd ölbe, ringasd, énekelj! – ezzel a gondolattal hívjuk a kisgyermekes családokat három év alatti gyerekekkel a Ringató-foglalkozásokra, ahol cél a zenei élmény. more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, June 22 2025 11:00AM
A Ringató nemzetközi hírű, Kodály gondolataira épülő Magyar Örökség-díjas zenepedagógiai módszer, melynek kidolgozója Gróh Ilona.
Ami egy Ringató foglalkozáson történik, az több, mint zenei nevelés. Énekelni, játszani tanít, örülni a szépnek. Segít egymásra találni, közösséget formál.
A Pesti Vigadó szeretettel várja az érdeklődő szülőket, nagyszülőket és a gyermekeket.
A foglalkozásokat Gróh Ilona, a Ringató alapítója és lánya, Gáll Viktória Emese közösen tartja.
Jegyár: felnőttenként fizetendő, gyermekeknek ingyenes.
Három „istencsászár” férfi közös lakást bérel, ahol vad és boldog agglegény életüket élik, állandóan változó barátnők társaságában. E jól működő rendszert egy nap a küszöbükön „felejtett” mózeskosárban gügyögő bébi teszi tönkre. A mit sem sejtő atya stewardként éppen Thaiföldön tartózkodik, két barátja életét azonban alaposan felforgatja a kis jövevény. A világszerte ismert filmvígjáték először magyar színpadon!
Esőnap: augusztus 5. Nemzeti Lovas Színház: Kincsem - musical A legyőzhetetlen csodakanca epikus története
Az előadás a Miskolci Nemzeti Színház és a Városmajori Szabadtéri Színpad közös produkciója. Chioggiában a férfiak többsége a halászatból él. Hónapokat töltenek el a tengeren, míg otthon a nők aggódva várják őket. Ki a férjét, ki a szerelmét, ki a vőlegényét, esetleg a testvérét, s olyan is van, aki meg csak úgy általában várja… a férfiakat.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.