HÁY JÁNOS: PASSIÓ
Háy János saját, rendhagyó írói világába helyezte Jézus történetét, amelyet a Színház-, és Filmművészeti egyetem ötödéves hallgatói vittek színpadra bábok, valamint zenészkollégáik közreműködésével.
Háy János saját, rendhagyó írói világába helyezte Jézus történetét, amelyet a Színház-, és Filmművészeti egyetem ötödéves hallgatói vittek színpadra bábok, valamint zenészkollégáik közreműködésével.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. július 20. vasárnap, 20:00
Az előadás változatos eszköztárában követi a szöveg finom humorát, mélységeit, magasságait és zeneiségét, ezzel is új utakat nyitva közös, kétezeréves titkunk megértéséhez. A Passió 2025 Húsvétján jelent meg a POKET Zsebkönyvek gondozásában, Háy János festményeivel illusztrálva.
Az előadás után beszélgetés a szerzővel, Háy Jánossal és a darab rendezőjével, Lukács Ádámmal.
Az előadás a Poket Zsebkönyvek és az Ördögkatlan Fesztivál közös produkciója
Rendező: Lukács Ádám
Konzulens: Vecsei H. Miklós
Zeneszerző: Márkos Albert és Vass Gergely
Hegedű: Berec Laura
Játsszák: Juniki Noémi, Atlasz Barnabás, Nyomárkay Zsigmond, Molnár András, Lukács Ádám
A hatalmas sikerű dán film alapján készült színdarab nagy beleérzéssel és humorral szembesít bennünket azzal, milyen eufóriával és milyen fájdalmakkal jár, ha az ember megpróbálja elengedni a kontrollt.
Poirot nyomozó kényelmes hazaútra vágyik a legendás, káprázatos Orient Expresszen. Csakhogy az előkelő útitársak között akad valaki, aki nagyon gyanús. Annyira gyanús, hogy bele is hal. A gyilkos pedig közöttünk van, hölgyeim és uraim… és nem is biztos, hogy egyetlen áldozattal beéri.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!