Program


Hatker hatkor: Az 1956. évi forradalom Terézvárosban

Hatker hatkor: Az 1956. évi forradalom Terézvárosban

Előadó: Katona Csaba történész

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. október 14. kedd, 18:00

1956 mérföldkő a 20. századi magyar történelemben. A rendszerváltás után kutatások sora igyekezett feltárni a forradalom részleteit. Közismert, hogy vannak olyan helyszínek, amelyek szorosan kötődnek a forradalom történetéhez is, ilyen az Andrássy út 60. De vajon az '56-os események hogyan és miként érintették a kerületet? Az előadás a forradalom lokális történetét igyekszik feltárni.

Ajánlatunk


A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.

A várakozás izgalmát idézve, angyalokkal keringőt járva csillagok fényességében, játszva elmerülni a karácsonyi csodavilágban. A Magyar Állami Népi Együttes Csodaváró betlehemese időnként bohókás, máskor lélekmelengető pillanatokon keresztül számlál vissza Jézus születésének éjszakájáig.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!