Harold Pinter: Hazatérés
Harold Pinter: Hazatérés
Tragikomédia két részben
Harold Pinter: Hazatérés
Tragikomédia két részben
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, August 18 2017 8:00PM
2017. augusztus 18. (péntek) 20.00
Városmajori Szabadtéri Színpad
(135 perc, egy szünettel)
Négy férfi - az idős apa, két felnőtt fia és idős testvére - évek óta élnek egy londoni házban anya nélkül, nő nélkül. Váratlanul megjelenik az Amerikában élő harmadik fivér fiatal feleségével. Mulatságos, borzalmas, szentimentális, vicces, fájdalmas. Sírni kell, és persze röhögni. Tragikomédia. Egy klasszikus a múlt századból, Nobel-díjas író tollából.
A produkció elnyerte a 2016. évi Vidéki Színházak Fesztiválja fesztiváldíját.
A salgótarjáni Zenthe Ferenc Színház előadása.
Itt mindenki fellép, aki látszik a sötétben! A Willany Leó nagykorú! 18. évadunkban is elsősorban szerdánként találkozunk – immár a MU Színház Káva termében, és kicsit korábban, 20:30-tól. A rendszeres improvizációs esteken továbbra is a táncosok, zenészek és nézők közösségét igyekszünk építeni és megtartani. Emellett új kutatásba is kezdünk, tematikus estekkel készülünk, lesz új bemutatónk, workshopjaink és más közösségi programjaink is. Fiatalos lendülettel, horizontális működéssel, fejlődő szakmai háttérrel, elképesztő kitartással, rengeteg humorral és szeretettel várunk újra mindenkit.
Recirquel’s new production, Paradisum explores the myth of rebirth following the silence of a destroyed world, where the means of communication is the body, and the only common language is movement.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.