Hamlet
XVI. Nemzetközi Bábfesztivál
William Shakespeare: Hamlet
Drámamódszertani feldolgozás
XVI. Nemzetközi Bábfesztivál
William Shakespeare: Hamlet
Drámamódszertani feldolgozás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. június 20. szombat, 20:00
"Ne tűrd, hogy Dánia királyi ágya a vérferőzés posványa legyen! De bárhogy is jársz el ebben az ügyben, ne tervezz agyád ellen semmit. Őt bízd a tövisre, mely szívében ül. szúrja az úgyis. mennm kell azonnal, ég veled! Ég veled! És tarts eszedben!"
Hamlet herceg apja rejtélyes módon meghalt, és alig két hónap elteltével magybátyja elveszi anyját, így helyette ő kerül a trónra. Mit tehet egy fiatal fiú, ha apja szelleme meglátogatja és bosszúra szólítja őt? Túléli-e barátság, szerelem, túléli-e ő maga, ha egyedül kell szembenéázzen egy képmutató és ellenséges világgal?
Örökérvényű kérdésfelvetések fiatalok által fiataloknak elmesélve egy friss, szemtelen, határfeszegető bábszínházi formanyelven keresztül.
Szerepek:
Claudius - Horváth Virgil
Gertrud - Mészáros Pancsa
Hamlet - Kosznovszky Márton
Polonius, Laertes - Sóvári Csaba
Ophelia - Soó Gyöngyvér
Horatio, Rosencrantz, Guildenstern - Molnár Zsófia Boróka
A bor filozófiája nemcsak a bor és az élet lényegét ötvözi, hanem egy elmélyült utazásra hív, amely segít megtalálni a mindennapok rohanásában elfeledett lelki ínyencségeket.
2026. június 5-én Alvaro Soler elhozza Budapestre, a Barba Negrába a latin életérzést és legszemélyesebb vallomásait. Az „EL CAMINO” album dalaival az énekes kitárja lelkét: ez a koncert egy érzelmi hullámvasút lesz, tele fülbemászó dallamokkal, reménnyel és azzal a semmihez sem fogható pozitív energiával, ami Soler minden mozdulatából árad.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!