Felszállópálya
kik, hol, miért, hova? szeánsz. nyomozás. koncert dalokkal, versekkel, rögtönzésekkel. egy fickó egy gitárral egy órában megkísérel a dolgok mélyére látni.
kik, hol, miért, hova? szeánsz. nyomozás. koncert dalokkal, versekkel, rögtönzésekkel. egy fickó egy gitárral egy órában megkísérel a dolgok mélyére látni.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, September 09 2021 7:30PM
Felszállópálya
na jó, de mi ez?
ez a koncert a novemberi felhők színe.
ez a koncert egy ajtó.
Előadja: Téglás Márton
Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English and Italian subtitles
2026. július 23., csütörtök 20:00 (esőnap: július 24.) 2026. július 25., szombat 20:00 (esőnap: július 26.)
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.