Fekete Péter
A Fekete Péter operett, így műfajához hűen nem is szólhat másról, minthogy az anyagias világ törtetői fölött diadalmaskodik a szerelem.
Bár édes és vigasztaló mese, az antivilágbéli operett alapszituációja ma is igen aktuális.
A Fekete Péter operett, így műfajához hűen nem is szólhat másról, minthogy az anyagias világ törtetői fölött diadalmaskodik a szerelem.
Bár édes és vigasztaló mese, az antivilágbéli operett alapszituációja ma is igen aktuális.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Saturday, July 21 2012 8:30PM
Fekete péter
Zenés vígjáték két részben
A gazdasági világválság idején a jóképű világfi - aki nem mellesleg veszedelmes tőzsdecápa - véletlenül rábukkan Fekete Péterre, a világ legnagyobb balekjára, kinek személye maga a katasztrófa. A címszereplő, akármihez is ér, az összeomlik - jövedelmező befektetésnek tűnik hát részvénytársaságot alapítani a balek pechjére. Az üzlet be is indul, csakhogy közbeszól a szerelem: a dörzsölt úriember és a lúzer mindketten találkoznak egy-egy saját világukon kívüli nővel. A megejtő szerelmi kergetőzést legendás örökzöldek tarkítják, miközben a fináléban már a legmeglepőbb párok szorongatják egymás kezét.
De nem is lehetne szó zenés játékról dalok nélkül, márpedig a Fekete Péter zenéjét Eismemann Mihály írta, a századelő legendás magyar slágergyárosa, akinek jól ismert örökzöldjeinek legjava fel is csendül az előadás során: Fekete Péter öcsém, te kis ügyefogyott..., Holdvilágos éjszakán, Lesz maga juszt is az enyém... Mint azt a keszthelyi nyári bemutató is bizonyította, minden együtt van ahhoz, hogy egy könnyed, szórakoztató és feledhetetlen estét töltsünk Fekete Péterrel.
It is probably impossible to summarize this miraculous story of Mowgli, Bagheera who escaped from the cage of the human society, the wise Baloo, the mysterious Kaa or the vengeful Shere Khan. The Jungle Book is about birth and death, solitude and partnership, about the magic of youth – so everything which can happen with a kid who had grown up with wolves.
After years of tremendous success, on October 16, 2026, world-renowned violinist and conductor André Rieu will once again return to the stage of the MVM Dome!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.