
Ezt benéztem! - Musimbe Dávid Dennis önálló estje, műsorvezető: Lovász László
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. február 7. péntek, 18:00
Mikor biztosra veszel dolgokat: színész leszel és Lipótvárosból irány Hollywood.Mikor azt hiszed mindent tudsz az apádról, aztán egyik nap suli után gyanútlanul hazaérsz és meglátsz valamit, amit nem kéne.Mikor nem hiszel az UFO-kban, de kiderül: "Ezt benéztem" - Musimbe Dávid Dennis legújabb önálló estje.
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Rényi Ádám keserédes, abszurd és meglepő történeteinek hőseit és antihőseit négy színész kelti életre egy sokszínű, sokhangulatú, nevetésben és könnyekben is gazdag, különleges előadásban.
Dumaszínház est
Az ország egyik legismertebb rockzenekara az EDDA Művek 2025. július 5-én Gárdonyban, a Surfcampingben lép fel!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!