
Esküszöm, ma megesküszöm!
fergeteges vígjáték két részben
Læs mere
fergeteges vígjáték két részben
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Lørdag, 29. Marts 2025 19:00
B. Santos
Esküszöm, ma megesküszöm!
vígjáték két részben
Bill esküvője közel harminc évvel ezelőtt nem alakult tökéletesen. Most újra kísérletet tesz a nősülésre, de az élet ismételni látszik önmagát: nász helyett újabb oltári frász. Vajon ezúttal sikerül a vőlegénynek úrrá lenni az egyre nagyobb káoszon?
Annak, aki már látta Tökéletes esküvő című vígjátékunkat - és annak is, aki még nem.
Bill, a vőlegény.................................Gazdag Tibor
Sophie Strauss, a menyasszony.......Végh Judit
David, Bill fia....................................Kiss Péter Balázs
Julie, a szálloda menedzser.............Bartha Alexandra
Nicole Sazovsky, Bill anyja...............Kocsis Judit
Látvány: Akerl László
A rendező munkatársa: Dobos Erika
Rendező: Naszlady Éva
Bemutató: 2025. február 14.
Varázslatos, szenvedélyes éjszaka – a Vámpírok bálja lenyűgöző látványvilággal, felejthetetlen dallamokkal rabul ejt és örök élményt nyújt.
12 feledhetetlen este két nyáron át, 48 ezer önfeledten kacagó néző – és még koránt sincs vége! Minden idők egyik legsikeresebb Szabadtéri-produkciója 2025-ben is visszatér ősbemutatója helyszínére, a Dóm téri színpadra!
A Fiúk különös tükröt tart elénk, amelyben látjuk a „Macsót”, a „Nárciszt” és a „Herkulest” is, így közelről tanulmányozhatjuk a férfilét alaptípusait. Frenák váltakozva jeleníti meg a sovén gyűlöletet, az ostoba követelőzést, a figurák közt fennálló, törékeny erőegyensúlyt a színpadon.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.