Program


Edda musical- A Kör
4

Edda musical- A Kör

Életünk egy kör, amely egyszer bezárul, de addig minden pillanatát élvezni kell. A musical középpontjában a szerelem, a szabadság és persze a rock, a már jól ismert Edda számokkal.
 more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, December 07 2013 7:00PM

„Nagyszerű a forgatókönyv, tökéletes dal választásokkal, fantasztikus hangi adottságú szólistákkal, tehetséges táncosokkal, profi díszlettel és látványtechnikával. A KÖR vastagon bevéste magát a musicalek közé, melynek ékes bizonyítéka, hogy bemutató előadásain állva tombolt az egész közönség.”

A ColonArt Kft. és a Szigetszentmiklósi Sziget Színház közös produkciója.

Dalszöveg: Pataky Attila

Forgatókönyv: Oravecz János

Our offer


Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.

Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A kiállítás a kortárs japán mangák (képregények) perspektívájából közelít Kacusika Hokuszai (1760–1849) ukijo-e mester Hokuszai Manga című, több ezer rajzból álló, rendkívüli hatású rajzgyűjteményéhez. A tárlat nem azt kívánja igazolni, hogy Hokuszai a mai értelemben vett manga „feltalálója” lett volna, hanem azt vizsgálja, miként alakult és változott a „manga” fogalma, használata és jelentése az elmúlt kétszáz év során.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.