Program


Dödölle

Dödölle

Enni jó! Enni majdnem olyan jó, mint játszani, de játszani és enni egyszerre, a világon a legjobb dolog. Főleg reggelizőst, ebédelőst, uzsonnázóst, és vacsorázóst: gombócokkal, akár a labdák, dödöllével, mint a kis csigák, vagy bármivel..
Az apróknak szóló Dödölle című előadásban eszünk, iszunk, játszunk sokat!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. március 20. szerda, 11:00

Dödölle - a győri Vaskakas Bábszínház babaszínházi előadása

Zeneszerző: Rab Viki
Tervező: Sz. Nagy Mária
Dramaturg és rendező: Kocsis Rozi Blattner Géza-díjas

Játsszák:
Gergely Rozália és Horváth Márk

Az előadás időtartama 20 perc, melyet 20 perc játékidő követ a díszletben, a színészekkel.

Helyszín: Kamaraterem

Ajánlatunk


1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

A darabban Magyarország legnagyobb slágerei csendülnek fel koncertszerű hangzásban, a zenei szakma kiválóságaiból álló zenekar élő zenei kíséretével.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!