Az ötödik Sally
A Virágot Algernonnak írója ebben a történetben egy többszemélyiségű nő küzdelmén keresztül mutatja be, hogyan juthatunk el a önmagunk teljes elfogadásáig.
A Virágot Algernonnak írója ebben a történetben egy többszemélyiségű nő küzdelmén keresztül mutatja be, hogyan juthatunk el a önmagunk teljes elfogadásáig.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2009. szeptember 14. hétfő, 19:30
Sally időkieséssel küszködik, számára érthetetlen helyzetekben találja magát, lakásában idegen tárgyakra bukkan. Dr. Ash, a pszichológus hipnózis útján feltárja Sally előtt életnek ismeretlen pillanatait.
Elevenítsük fel együtt a régi EDDA táborok boldog hangulatát és töltsünk el egy önfeledt, vidám napot idén nyáron a vízparton!
A 2026-os Múzeumok Éjszakáján a budapesti Néprajzi Múzeum egyszerre változik koncerthelyszínné, táncházzá, alkotóműhellyé és világkörüli kulturális kalandtúrává. A programok a dél-amerikai indián testfestéstől a japán mangán és az afrikai maszkokon át a görög körtáncokig, a cigányzene ritmusaitól a magyar pásztorhagyományokig vezetnek – mindezt úgy, hogy közben a látogatók nemcsak nézői, hanem résztvevői is lehetnek az élményeknek.
Ősbemutató! Köteles Leander zenei munkásságának legnagyobb slágereit viszi színpadra Pejtsik Péter karmester és a Szolnoki Szimfonikus Zenekar kíséretében, kiegészülve a különleges VoiceStation kórussal. Leander örökzöldjei eddig soha nem hallott kompozícióban a csodálatos Margitszigeti Szabadtéri Színpadon.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!