Program


Ábel - utolsó előadás!
2

Ábel - utolsó előadás!

A zenés színpadi játék nem kisebb feladatra vállalkozik, minthogy Ábelt elkísérje a teljes úton önmaga megismerése felé. Családi színház, minden korosztálynak ajánljuk.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. március 18. szerda, 19:00

Ábel a rengetegben — Ábel a nagyvárosban — Ábel Amerikában. A furfangos, életre termett székely fiú mulatságos és megható története a Hargitától az amerikai nagyvárosi életig. Folytonosan egyetlen kérdés nyomában: „Mi végre vagyunk a világban?”. Tamási Áron tudta a választ, el is árulja nekünk regényciklusa végén. A húszas években Erdélyben élő magyarok azonban nem igazán tudták megmondani, merre lakik az Úristen. Magára hagyott népcsoport, ázva az európai viharokban. Még szerencse, hogy a székely nem adja fel könnyen. Ragaszkodik ahhoz, ami az övé. Erdőhöz, állathoz, szerelemhez, anyjához, apjához – és mindenekelőtt a Hargitához.

Színpadra alkalmazta: Pozsgai Zsolt

12 éven felülieknek!

Az előadást a Nemzeti Kulturális Alap támogatja.

Ajánlatunk


A Postmodern Jukebox 2026-ban „THE FUTURE IS VINTAGE” címmel indul világkörüli turnéra! Hazánkon kívül ellátogatnak az Egyesült Királyságba, Európába, Ausztráliába és Új-Zélandra is. A zenészekből, énekesekből és táncosokból álló fantasztikus csapat 2026. június 10-én a Margitszigeti Színház közönségéhez hozza el a legnagyobb slágereket – a 70-es évek rockhimnuszaitól és a 80-as évek britpop dallamaitól egészen napjaink poplistás kedvenceiig, filmzenékig és videojáték-témákig.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!