A Vándorkutya_
igazi élethazugságok egy részben
igazi élethazugságok egy részben
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. június 1. vasárnap, 15:00
Pass Andrea: A Vándorkutya
Az előadást 14 éven felüli nézőinknek ajánljuk!
A Vándorkutya egy ártatlan plüssállat. Üvegszemében felvillannak a felnőttek nagy élethazugságai. Egy játék, ami azokat a szülőket köti össze, akiknek gyermekei egy óvodába járnak. Vándorol családról családra, és közben minden titkot kiszimatol. Edina, a femme fatale vacsorát rendez gyermeke édesapjával, Vilmossal az ovis szülőknek. A plüsskutya nem várt vendégként érkezik az alkoholtól fűtött társasághoz, a kissé demens nagymama kíséretében. A vendégek rémülten fordulnak el a plüssállattól, - ami mindent tud róluk.
Az előadás világa Hitchcock filmjeit idézi, egyszerre pszicho-thriller és krimi. Szórakoztató, de kíméletlen, meglepő és merész, fantasztikus színészek előadásában.
(19.30-as kezdés esetén az előadás várható befejezésének ideje 21.10)
Ősbemutató: 2018. október 5. Vígszínház Házi Színpad
Ugyan ki tudná összefoglalni, mi mindenről szól a farkasok közt nevelkedett Maugli, az emberek ketrecéből szabadult Bagira, a törvényt bölcsen oktató Balu, a titokzatos Ká, a bosszúra szomjas Sír Kán története?
A funtineli boszorkány évek óta tartó nagy sikere folytatásaként egy újabb Wass Albert darabbal jelentkezünk.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!