
A kismalac és a farkasok
Korosztály: 3+
Az előadás hossza: 45 perc
Korosztály: 3+
Az előadás hossza: 45 perc
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. június 20. péntek, 11:30
A magyar népmese nyomán írta: Schneider Jankó
Na, most aztán lehet szurkolni a kismalacnak, aki annyira bátor, hogy még a farkasokkal is szembeszáll!
Vicces, pergő, bolondos mesénkben a kismalac kiáll magáért, megleckézteti a farkasokat, és együtt ünnepelhetjük győzelmét. Mert ő győz, ezt elárulhatjuk! Kérdés, hogy hogyan? Gyertek el, nézzétek meg, és szorítsunk együtt a kismalackánknak ebben a vidám, fergeteges kétszemélyes játékban.
Alkotók:
Író: Schneider Jankó
Báb- és díszlettervező: Wunder Judit
Zeneszerző: Zádori Szilárd
Rendező: Schneider Jankó
Színészek:
Bábinszki Ágnes
Sóvári Csaba
Munkatársak:
Fény és hang: Kovács Máté
Ügyelő, rendezőasszisztens: Nánási Ágnes
Presser Gábor és Sztevanovity Dusán közismert dalaival fűszerezett darabja az egyik legsikeresebb magyar musical. Az „Ég és föld” között elhelyezkedő padlás Rádiósának, az oda tévedő négy szellemnek és a gengszter Barrabásának a történetén már generációk nőttek fel. A félig mese félig musical kiváló szórakozást nyújt gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt.
A Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok 40 éve állít emléket az 1335-ös visegrádi királytalálkozónak, a középkori Európa egyik legfontosabb eseményének. E három napon látványos lovagi tornák, pompás királyi menet és esti fáklyás felvonulás, vásár és koncertek várja az idelátogatókat, és természetesen a méltán híres királyi palota, gyönyörű reneszánsz kertje és a Salamon-torony is újra pezsgő középkori élettel telik meg. Szeretettel várjuk Önöket 2025-ben is Palotajátékokra, hogy együtt idézhessük fel azt az utánozhatatlan középkori hangulatot, melynek egyik hiteles helyszíne Visegrád!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!