A HATTYÚK TAVA
Csajkovszkij- Nyírő Bea| A HATTYÚK TAVA |
Mesejáték egy részben
Csajkovszkij- Nyírő Bea| A HATTYÚK TAVA |
Mesejáték egy részben
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tirsdag, 21. Juni 2016 10:00
A hattyúk tavát, a balett előadások rajongói elsőszámú kedvencként említik. Ez nem is csoda, hiszen Csajkovszkij remekműve évtizedek óta varázsolja el a hallgatóságot. Számos rendezésben és koreográfiával láthatták már eddig is, kicsik és nagyok.
A Turay Ida Színház most prózában meséli el Odette – a hattyúvá varázsolt csodaszép leány-, Siegfried herceg és Rothbard, a bagolyvarázsló izgalmas, mégis szívszorító történetét zenével és tánccal kísérve.
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.