A gonosz mostoha
családi musical
családi musical
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, May 31 2024 7:00PM
Saját ötlete alapján a szövegkönyvet és a dalszövegeket írta: VIZELI CSABA
Zeneszerző: PÉCSVÁRADI ZOLTÁN
A gonosz mostoha című új magyar családi musical vidám története a mesék sokszor visszatérő negatív főhősét mutatja be, vagyis azt, hogy milyen élete is lehetne, ha ma íródnának a történetei. Vajon mi vezetett ahhoz a sztereotípiához, hogy a mesék mostohája csak gonosz lehet? Győzhet-e vajon egyszer valamelyik mesében? A vidám utazás során találkozhatunk többek között Jancsival és Juliskával, Hófehérkével, Hamupipőkével és sok más mesehőssel. Édes, vidám zenés családi történet a szeretet és a család fontosságáról, illetve a negatív előítéletek veszélyéről, melyben mindenki kaphat egy kis útravalót.
Szereplők
Mostoha............................................................................. XANTUS BARBARA
Törtető kancellár, a herceg nagybátyja.............................. MÉSZÁROS ÁRPÁD ZSOLT
Tündérkeresztanya............................................................ PAPADIMITRIU ATHINA
Hamupipőke, hercegnő...................................................... KUCZMANN ÁGNES
Bájos herceg, trónörökös................................................... ONDRIK JÁNOS
Köpönyegforgató, kém....................................................... SZABÓ DÁVID
Rendíthetetlen ólomkatona, rendőr, rendező..................... KRNCAN MILÁN
Hófehérke, hercegnő.......................................................... TAR GABRIELLA
Aranyhaj, hercegnő............................................................ LAKATOS PANNI
Csipkerózsika, hercegnő.................................................... CSIZMADIA EDINA
Grizella, mostohatestvér..................................................... BÁNYÓCZKY NÓRA
Anasztázia, mostohatestvér............................................... TÓTH DOROTTYA
Jancsi................................................................................. MÉSZÁROS TAMÁS / PAPP CSABA
Juliska................................................................................ MACH CSEPERKE / RIMÓCZI DÓRA
Alkotók
hang: BERTALANITS ZOLTÁN
vetítés: KECSKEMÉTI ATTILA
világítás: ZALKA NORBERT
színpadkép: SZARVASSY CSABA ZSOLT
jelmez: MÁSIKNÉ VIZELI ANITA
ügyelő: KORMÁNYOSI MIKLÓS
produkciós asszisztens: CSIZMADIA EDINA
produkciós vezető: VIZELI CSABA
koreográfus: CSIZMADIA EDINA, KELEMEN MÁRTA, SZABÓ DÁVID
rendező: FORGÁCS PÉTER
Az előadás a Kulturális és Innovációs Minisztérium és a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelő támogatásával jött létre.
2026. július 23., csütörtök 20:00 (esőnap: július 24.) 2026. július 25., szombat 20:00 (esőnap: július 26.)
Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A kiállítás a kortárs japán mangák (képregények) perspektívájából közelít Kacusika Hokuszai (1760–1849) ukijo-e mester Hokuszai Manga című, több ezer rajzból álló, rendkívüli hatású rajzgyűjteményéhez. A tárlat nem azt kívánja igazolni, hogy Hokuszai a mai értelemben vett manga „feltalálója” lett volna, hanem azt vizsgálja, miként alakult és változott a „manga” fogalma, használata és jelentése az elmúlt kétszáz év során.
Győri Filharmonikus Zenekar Műsor: W. A. Mozart: Cosi fan tutte – nyitány (5’) A. Vivaldi: c-moll fagottverseny, RV 480 (11’) A. Vivaldi: Esz-dúr fagottverseny, RV 483 (11’) J. Haydn: D-dúr szimfónia No.104 (29’) Közreműködik: Lakatos György – fagott Vezényel: Madaras Gergely
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.