Buy tickets
Az élet showja – a humor és a pszichológia találkozása – Aranyosi Péter komikus és Dr. Csernus Imre pszichológus közös estje
Vágyi Petra, klinikai szakpszichológus, sématerapeuta.
„Nem jobb, nem rosszabb, csak más”
Szereplők: Mészáros Máté, Sipos Vera, Piegler Emília, Kerekes József
Vujity Tvrtko új estje rengeteg kalanddal, hatalmas optimizmussal és motivációval, valamint a legyőzhetetlenség erejével. Egy világgá ment riporter elképesztő élete és történetei, amelyekkel szeretné jobbá tenni mindenki életét! A Túl minden határon-est méltó folytatása a Föld minden pontjáról most Önökhöz érkezik!
Vujity Tvrtko új estje rengeteg kalanddal, hatalmas optimizmussal és motivációval, valamint a legyőzhetetlenség erejével.
Az élet showja – a humor és a pszichológia találkozása
Aranyosi Péter komikus és Dr. Csernus Imre pszichológus közös estje
Steigervald Krisztián generációkutató, számos nagysikerű könyv szerzőjének egész estét betöltő estje, ahol minden a generációkról szól.
Aranyosi Péter önálló estjében közéleti kérdéseket boncolgatva elmeséli, hogyan is boldogul egy magafajta ötvenes a felgyorsult, közösségi oldalakkal és PIN kódokkal átszőtt digitális világunkban.
A Hellingeri családállítás helye és szerepe az önismeretben
Vendég: Dr. Angster Mária pszichoterapeuta
Értsük meg, hogy ne gyengítsen
India építészeti, művészeti, zenei és vallási kultúrája évezredek óta tartja lázban az emberiséget. A világ egyik bölcsőjének tartott országban a mesébe illő műemlékek és az arannyal ékesített márványpaloták tövében azonban ezerszámra húzódnak meg a szegények viskói.
1942 őszén, két úr üldögél a Japán Kávéház teraszán. Egy friss újságcikket olvasnak, amely felfedi, hogy a Piszkos Fred-regények szerzője, a titokzatos Mr. P. Howard valójában Rejtő Jenő, a terézvárosi történetmondó, akinek alakjai már régen belopták magukat az olvasók szívébe. Mintha mindketten közelebbről ismernék a különös írót. Egyikük talán túlságosan is jól…
Hamisítatlan barátok beszélgetése filmről, könyvről, színházról, médiáról: Nagy-Kálózy Eszter, Geszti Péter, Gárdos Péter, Rudolf Péter
NŐBIZALOM címmel 5 alkalmas önbizalom-növelő programsorozatot indítunk nők számára. A 1,5 órás előadások önmagukban is látogathatók, az ott elhangzottak az előző és következő alkalmak kontextusa nélkül is értelmezhetők, hasznosíthatók.
Vágyi Petra, klinikai szakpszichológus, sématerapeuta.
Vágyi Petra, klinikai szakpszichológus, sématerapeuta.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.