Program


"Zene nélkül mit érek én"

"Zene nélkül mit érek én"

Könnyűzenei slágerek, operett és musical melódiák Bordás Barbara és Laki Péter előadásában!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. november 22. péntek, 19:00

A Budapesti Operettszínház művészei egy nagyon személyes hangvételű este keretében kalauzolnak el bennünket Kolozsvártól New Yorkon át a festői Bécs városába, a muzsika szàrnyàn.

Reméljük, az andalító dallamok mellett a sebesség sem okoz gondot, mert 220 felett akár Holnap hajnalig mulathatunk majd !

--

Az előadás hossza: kb.70 perc

Online bankkártyával, illetve OTP és MBH SZÉP-kártyával is megvásárolhatja jegyét. 

Ajánlatunk


Önálló koncerttel először lép fel Magyarországon az egyik legnépszerűbb kortárs spanyol zenekar, a kizárólag nőkből álló barcelonai Las Migas.

Egyre ritkábban ad koncertet, így kitüntetésnek tekinthető, hogy fellép a Müpában a Portugáliában élő, angolai származású Bonga, a világzene első nagy sztárjainak egyike.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!