Trükkök
Best of Recirquel előadás
Best of Recirquel előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. február 21. vasárnap, 18:00
A Recirquel Újcirkusz Társulat Vági Bence rendező-koreográfus vezetésével magyar artistákból alakult 2012-ben Budapesten. A Társulat legfontosabb célkitűzése, hogy megismertessen a világgal egy közép-kelet európai - magyar újcirkusz irányzatot. Hazánkban a klasszikus cirkusz gyökerei az 1800as évekig nyúlnak vissza és Európa egyik legrégebbi artista iskolája is itt működik 1950 óta.
Vági Bence 11 tehetséges magyar artistát kért fel egy a 20. Sziget Fesztiválra készülő produkció megalkotására, amelyet a bemutató után kirobbanó siker övezett. A tehetséges csapat hamar magára vonta a közönség és a színházi szakma figyelmét. Azóta négy saját előadással büszkélkedhet a Társulat: a Cirkusz az Éjszakában, A Meztelen Bohóc, a Párizs Éjjel, és Non Solus című produkciókat sok-sok teltházas előadáson ismerhette és szerethette meg a magyar és a külföldi közönség a Művészetek Palotájában, illetve több külföldi turné során Franciaországtól Hollandián át Oroszországig.
Az előadásokból készült exkluzív válogatást láthatja a dunaújvárosi közönség.
Közreműködők
Elek Norbert - zongora
Siménfalvy Ágota - ének
Egyed Brigitta - ének
Artisták
Farkas László,
Herczeg Richárd,
Illés Renátó, Kapitány Olívia, Lakatos Leonetta, Pintér Áron, Veress Zsanett, Wittmann Csilla
Támogató: Müpa, PP Center
RECIRQUIE ÚJCIRKUSZ TÁRSULAT vendégprodukció
vendégelőadás Akropolis Táncszínház jubileumi gálaműsor Bemutató a Szegedi Nemzeti Színházban: 2026. június 7.
A francia szakrális zene két remekműve a 19. század végéről: Gabriel Fauré bájos szépségű Requiemje és az idős Charles Gounod Clovis-, azaz Klodvig-miséje alkotja e koncerttermi ünnep programját, és az utóbbi alkotás tételei között a közönség megismerkedhet az egyházzene gallikán vonulatának négy további gyöngyszemével, Alexandre Guilmant, Louis Aubert, Camille Saint-Saëns és Théodore Dubois egy-egy kompozíciójával is.
Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi család felemelkedését.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!