Program


Szeretem Magam - Workshop

Szeretem Magam - Workshop

Fejből szeretünk, fejből érzünk, eldöntjük, mit érzünk és hasonló képtelenségek,
Aztán jönnek a különböző testi tünetek és betegségek,
amik mind a “hihetetlenül jól vagyok, hisz minden fejben dől el!”-ből fakadnak.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. december 19. vasárnap, 10:00

Szeretem Magam - Workshop

“Csak ment és teregetett némán,
nem szidott, nem is nézett énrám”

Nem tudjuk szeretni magunkat.
Beszélünk róla és millió “szeretetteljes” idézetet tudunk, de nagyon nehezen szeretjük magunkat.
Mert nem hisszük, hogy szerethetőek vagyunk.

Ez az Anyaseb tünete.
Anya egy gyerek lényében és lelkében egyetlen dologért felel.
Ebből nyílik ki aztán az egész világ.

Ez az egy dolog a Szeretet.
És a világ, amit kinyit az Érzések világa.

Az Anyasebünk pedig elég mély.
Hisz “NEM IS NÉZETT ÉNRÁM”
Generációk óta egyre mélyül és mélyül ez a seb.
Száll anyáról gyermekre.
Ezért “dől el minden fejben!”.
Fejből szeretünk, fejből érzünk, eldöntjük, mit érzünk és hasonló képtelenségek,
Aztán jönnek a különböző testi tünetek és betegségek,
amik mind a “hihetetlenül jól vagyok, hisz minden fejben dől el!”-ből fakadnak.

Szeretni annyi, mint “élni és élni hagyni”.
Hány olyan részed van, amit legszívesebben kitörölnél a létezésből is?

Ha szereted nem feltétlen tapsolsz neki.
Az esőnek sem mindig örülünk, de tagadhatatlan, hogy létfontosságú az Élethez.

Mint az érzés.

Szívvel-lélekkel.

Abban nincs fej.
Képzelet és akarat van.
De nem “fejjel és aggyal” a mondás.

Szerethető vagy.
Csak emlékezned kell.
Erről fog szólni a nap.
Színházat, verset, dalt, zenét, táncot és ÖNISMERETI KARAOKE-t fogunk használni,
Hogy emlékezz!
Hogy emlékezz, milyen szerethető vagy.
Hogy emlékezz mi a szeretet.

És ha Te emlékszel, másokat is tudsz majd emlékeztetni.

És így teszünk egy lépést efelé:

“Ha ez a szép rege
Igaz hitté válna,
Óh, de nagy boldogság
Szállna a világra.
Ez a gyarló ember
Ember lenne újra,
Talizmánja lenne
A szomorú útra.
Golgota nem volna
Ez a földi élet,
Egy erő hatná át
A nagy mindenséget.
Nem volna más vallás,
Nem volna csak ennyi:
Imádni az Istent
És egymást szeretni…
Karácsonyi rege
Ha valóra válna,
Igazi boldogság
Szállna a világra.”

Várlak szeretettel!

Ajánlatunk


Különös kísérletre vállalkozik a Delta Produkció: felkértünk két neves színpadi szerzőt, hogy kutassanak a generációs ellentétek, hasonlóságok és különbözőségek témájában. Az eredmény két ízig-vérig kortárs magyar egyfelvonásos, melyek Keresztes Tamás rendezésében szövődnek egymásba, hogy arról meséljenek: tudunk-e egymással kommunikálni, amikor teljesen más minták alapján szocializálódunk?

A Mars már a spájzban van! Az ember meghódította, nincs mit ezen szégyellni. És mint ilyen, kötelességünk, hogy az új bolygóra is azonnal, kultúrát közvetítsünk. A világ leggazdagabb emberei felkutatták azt a csapatot, akik már valami nagyon hasonló történelmi tettet végrehajtottak, azt a csapatot, akiknek már van tapasztalata, zord, kietlen vidéken elhinteni a színházcsinálás magvát, akik, ha Kaposváron első színész osztály tudtak lenni... akkor ez a Marson, gyerekjáték lesz nekik. Hogy miképp áll össze újra az osztály, és hogy bírkóznak meg a nagy feladattal??? ...kiderül a 20 éves diploma-találkozó végtermékéből... az ELSŐKBŐL LETTEK c. előadásból...

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!