Raktármerülések az OMRRK-ban
Tematikus raktárlátogatások a Néprajzi Múzeum Gyűjteményi Központjában vagy múzeumi főépületben található raktárakban.
több
Tematikus raktárlátogatások a Néprajzi Múzeum Gyűjteményi Központjában vagy múzeumi főépületben található raktárakban.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. június 4. csütörtök, 17:00
TEMATIKÁK:
2026. június 4., 17-18.00 Pásztorok, betyárok, szeretők
Pásztorok, betyárok, szeretők címmel a raktármerülések soron következő alkalmával az Állattartás- pásztorművészet gyűjtemény jellemző használati eszközeit, és faragott, karcolt, spanyolozott pásztortárgyait szemlélhetik meg egészen közelről a résztvevők. Alföldi, dunántúli híres betyárok történetei, mulatozásai, elfogásuk is megelevenedik a több mint száz éves tárgyakon.
Raktérvezető: Szabó Magdolna
Helyszín: Országos Múzeumi Raktározási és Restaurálási Központ (OMRRK)
FONTOS: ebben a témában merülés CSAK az itt feltűntetett időpontban lesz. A jegy.hu oldalon elérhető többi időpontokban más témában kínálunk merüléseket. Kérjük jegyvásárlásnál erre ügyeljenek! A program zárt, föld alatti térben zajlik. Kérjük, ezt mérlegeljék a jegyvásárlás előtt!
Felhívjuk figyelmét, hogy az eseményen fénykép és videófelvétel készülhet (esetenként élőkép kerülhet közvetítésre, streamelésre). Kérjük tájékozódjon a Néprajzi Múzeum adatkezelési szabályairól a múzeum weboldalán:Adatkezelési tájékoztató | Néprajzi Múzeum
Frank Wildhorn és Jack Murphy világhírű musicalje Rudolf koronaherceg tragikus sorsú történetét dolgozza fel. Rudolf, I. Ferenc József császár és király egyetlen fiaként a legfinomabb európai neveltetésben részesült és bárki azt hihette, hogy a herceg már születése pillanatában boldogságra lett ítélve. Mégis, a harmincéves trónörököst és szeretőjét a mayerlingi vadászkastélyban holtan találták. A jelek önkezűségre utalnak.
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!