Program


Örömszülők

Örömszülők

ÖRÖMSZÜLŐK
VÍGJÁTÉK KÉT RÉSZBEN
TURAY IDA SZÍNHÁZ ELŐADÁSA
 more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, August 01 2024 9:00PM

Jerry Sloan reklámdal szerző, felesége sikeres ügyvéd. A boldog párral él együtt Alice apja, aki egy nyugdíjas taxisofőr és rendkívül vicces figura. Az após szarkasztikus humora sem segíti a helyzetet, amikor Jerry anyjának leég a háza és ő is hozzájuk akar költözni. Ezen a ponton elszabadul a pokol, mert a két „öreg” ki nem állhatja egymást. Elkezdődik az adok-kapok harc, mely olyan humoros, hogy csak
kapkodjuk a fejünket és a végén boldogan vesszük mi is tudomásul, hogy  a szerelem nem korhoz kötött. Ha sírva akar nevetni, ezt az előadást ne hagyja ki!

Szereposztás:
Mildred Sloan.........................................VÁNDOR ÉVA  Jászai Mari-díjas, a Halhatatlanok Társulatának Örökös tagja
Abe Dreyfus, nyugdíjas taxisofőr ...........MIKÓ ISTVÁN  Kiváló és Érdemes művész, Jászai Mari-díjas
Alice Sloan, Abe lánya, ügyvéd .............BÓDI BARBARA
Jerry Sloan, reklámdal szerző ...............VALÁZSIK PÉTER
Hector Lopez, kertész, gondnok............ GYŐRI PÉTER
Mrs. Fischer, bébiszitter..........................NYÍRŐ BEÁTA

Fordította: Téli Márta
Zeneszerző: Varga Gábor
Díszlettervező: Darvasi Ilona
Jelmeztervező: Tóth Anita
Rendezőasszisztens: Vass János Pál
Rendező: Pataki András Jászai Mari-díjas

Our offer


Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

This contemporary circus production conceived by artistic director Bence Vági recalls classic fairy tales with a story of how the mistress of the Crystal World loses her faith in human emotions and decides to freeze everything and seclude herself behind glittering walls of ice.

koncertmusical

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.