Őrmezei színpódium: "Mellettem az utódom"
HŰVÖSVLGYI ILDIKÓ ÉS KISFALUDY ZSÓFIA zenés estje
több
HŰVÖSVLGYI ILDIKÓ ÉS KISFALUDY ZSÓFIA zenés estje
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. február 13. péntek, 18:30
Anya és lánya közös produkciója. Hűvösvölgyi Ildikó Kossuth-díjas színművésznő, most lányával Kisfaludy Zsófiával -aki a Pesti Magyar Színház tagja - lép egy színpadra.
A műsorban elhangzanak népszerű musical, operett és nosztalgia slágerek, közben beszélgetnek a dalokról, a színházi munkákról és
a közös munkáról.
Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk, annál jobb! Van mit megbeszélnünk… Az Erkel Színház univerzumában új fejezet nyílik: megérkezett az Erkel360, egy különleges, formabontó színházi élmény.
Móricz Zsigmond története nagyon is időtálló témát jár körül: hogyan irányítják a nők a férfiakat a háttérből? A darab végére kiderül, az asszonyok furfangja nem csak napjainkban, a régi időkben sem ismert határokat.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!