Program


Krizantémok

Krizantémok

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. november 2. szombat, 16:30

Emlékezzünk szeretteinkre Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus Mozart és Giacomo Puccini műveivel a Soproni Szimfonikusok kamaraegyüttesének koncertjén!

Hangversenymester: Lesták-Bedő Eszter (a Budapesti Fesztiválzenekar koncertmestere)

Közreműködik: Fejérvári János brácsaművész (a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekarának szólamvezetője) 

 

Műsor:

J. S. Bach: Jesu bleibet meine Freude 

W. A. Mozart: g-moll vonósötös, K 515

G. Puccini: Krizantémok

Ajánlatunk


A Garden of Lights a 2025/26-os szezonban ismét egy csodás, kultikus mese varázslatos világába invitálja a látogatókat a budapesti Füvészkertbe. A különleges fény és multimédia-kiállítás idei témája nem más, mint az örök gyerek, Pán Péter története.

Eredeti dalokból, személyes történetekből és nyilvánosan soha nem látott filmrészletekből összeáll egy egyedülálló szerzőpáros alkotói világa… Cseh Tamás és Bereményi Géza közös életműve nyílik meg a nagyközönség előtt Rakonczai Viktor zenei vezetésével és a Thália Színház egyedülálló technikai lehetőségeivel – amely a speciális LED-falaknak, az élőzenekarnak és a Thália Színház színművészeinek köszönhetően egyszerre ad színházi, nagykoncerti és vizuális élményt.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!