Író-író találkozó I
Azt nagyjából tudjuk, milyen egy író-olvasó találkozó. És vajon egy író-író találkozó? Az milyen lehet? Ott miről esik szó?
Most majd kiderül.
Azt nagyjából tudjuk, milyen egy író-olvasó találkozó. És vajon egy író-író találkozó? Az milyen lehet? Ott miről esik szó?
Most majd kiderül.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. január 21. kedd, 19:00
Mit csinál egy író? Ír. Biztos olvas is. És még? Valószínűleg figyel, megfigyel, mindent és mindenkit. Ha valaki nagyon néz a villamoson, lehet, hogy egy író az, aki épp terepszemlét tart, nyersanyagot gyűjt. Érdemes ilyenkor elfordulni (vagy elmenni onnan), ha az ember nem akarja, hogy ,,meg legyen írva”… persze lehet, hogy már késő.
Programsorozatunkban Maros András író beszélget aktuális íróvendégével írásról, olvasásról, faggatja műhelytitkokról, példaképekről, az írói lét szépségeiről, nehézségeiről. Aztán amikor kifogy a kérdésekből, a nézőkhöz fordul plusz kérdésekért; Katona László színművész pedig felolvas a vendég szövegeiből.
A sorozat első vendége: Garaczi László, József Attila-díjas író.
A háború mindent elvett tőlük – az otthonukat, a családjukat, a gyermekkorukat. Bandába verődve, éhesen és fázva járják az utcákat, hogy valahogy túléljenek. Mégis kapaszkodnak az életbe.
2026. július 23., csütörtök 20:00 (esőnap: július 24.) 2026. július 25., szombat 20:00 (esőnap: július 26.)
Magyarországi bemutató Az Erkel Színház előadása ELŐADÁSOK: 2026. augusztus 14., 15.,16., 20., 21., 22. tervezett esőnapok: augusztus 17., 18., 23., 24.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!