Program


Hamupipőke
8

Hamupipőke

Hamupipőke történetének több mint 400 változata ismert. Az első nyomai Egyiptomban tűnnek fel, majd megjelenik az ókori Rómában és a IX. századi Kínában is. A közismert mese tanulsága: a jó mindig elnyeri jutalmát. Romhányi József szellemes szövegével és Fényes Szabolcs kitűnő zenéjével a múlt század közepén megszületett a magyar változat is. Négytől tizenéves gyermekeknek, szüleiknek és nagyszüleiknek ajánljuk ezt az örökzöld mesét.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2012. május 12. szombat, 11:00

Szerző: Romhányi József, Fényes Szabolcs

Díszlettervező: Menczel Róbert

Jelmeztervező: Tordai Hajnal

Zenei vezető: Szilassy Nelly

Rendezőasszisztens: Zakar Ági



Rendező: Balázsovits Lajos



Hamupipőke, árva kislány - Losonci Krisztina

Ajánlatunk


Martonvásár idén nyáron is Beethoven-művekkel várja a zene szerelmeseit. Június végén és július elején a Nemzeti Filharmonikusok három estjén találkozhatunk a zeneszerző műveivel.

A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.

5+ Bemutató: 2023. október 6. 100 perc, 1 szünettel

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!