GYEREKSZÁJ
zenés–verses, interaktív gyerekműsor 4-10 éveseknek
Műsoridő: kb. 50 perc
zenés–verses, interaktív gyerekműsor 4-10 éveseknek
Műsoridő: kb. 50 perc
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. május 30. szombat, 15:00
zene: Wolf Péter, szöveg: Fábri Péter
„Csúszok, mászok, gézengúzok”
A gyerekek mindig kimondják, amit gondolnak, de hogyan?! – olyan meglepő szavakkal és fordulatokkal, hogy mi felnőttek csak pislogunk,
néha pedig hangosan nevetünk.
Ezek azok a gyerekszáj szövegek, amelyekből a dalok és a versek születtek.
A színpadon Kováts Kriszta és barátai: Básti Andrea és a zenekar.
A dalokat Wolf Péter és Fábri Péter írták – fülbemászó, játékos dallamok, amelyekre lehet dúdolni, tapsolni, táncolni, de szabad hangosan nevetni is.
A gyerekek nem csak nézők, de a színpadra is feljöhetnek: lesz közös éneklés, közös játék és a kérdésekre akár néhány meglepő gyerek-válasz is, mindenki örömére.
Előadók:
Kováts Kriszta, Básti Andrea, zenekar
Műfaj: zenés–verses, interaktív gyerekműsor 4-10 éveseknek
Műsoridő: kb. 50 perc
koncertrendelés: info@kovatskriszta.hu
A GYEREKSZÁJ olyan előadás, ahol a gyerekek magukra ismernek, a felnőttek pedig ezt gondolják: „Na igen… ezt tényleg csak a gyerekek tudják így kimondani!”
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.
Amarga Navidad spanyol dráma, 111 perc, 2026 spanyol nyelven, magyar felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!