Program


FÉRFI ÉS NŐ 4X - Összpróba és Kultkikötő Produkció - Szabadtéri Színházak Találkozója
4

FÉRFI ÉS NŐ 4X - Összpróba és Kultkikötő Produkció - Szabadtéri Színházak Találkozója

Egy férfi, egy nő és egy buszmegálló. Négy találkozás, négy évszak, négy különböző pár.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Sunday, June 25 2023 7:00PM

Összeköti őket egy dátum, amely fontos a számukra, mindketten valamilyen traumából, veszteségből érkeznek. Mindegyik jelenet egyik szereplője színházi alkotó, aki az általunk épp nézett előadáson dolgozik. Egy díszlettervező, egy zeneszerző, egy dramaturg és egy jelmeztervező. A saját történetük mellett az éppen zajló előadásról is mesélnek, más-más perspektívából.

Mit mondhat két ember egymásnak, miközben várják a buszt? A hétköznapi alaphelyzetben négy sors bontakozik ki, négy férfié és négy nőé, különféle történetek, különféle tanulságokkal… És ki tudja, talán közös folytatással. 

Az előadás Claude Lelouch Egy férfi és egy nő (Un homme et une femme) című filmjének alaphelyzetéből táplálkozik, azt gondolja tovább.

Játsszák: Mészöly Anna, Simon Zoltán

Zenei producer: Heidi Albert

Rendező munkatársa: Nagy Viktória

Írta és rendezte: Rusznyák Gábor

Fotók: Szkárossy Zsuzsa

 

Az előadás a Szabadtéri Színházak Találkozója 2023-as programjának részeként valósul meg.

A program a Veszprém-Balaton 2023 Európa Kulturális Fővárosa program támogatásával jött létre.

--

Online már OTP és MKB SZÉP-kártyával is megválthatja jegyét előadásainkra!

Our offer


Joseph Haydn: Symphony No. 35 in B-flat major, Hob. I:35 Carl Philipp Emanuel Bach: Cello Concerto No. 1 in A minor, H. 432 Leoš Janáček: Idyll, JW 6/3

Ki ne ismerné Hamupipőke, az árva leány történetét, akit gonosz mostohája és mostohatestvérei elnyomnak, akinek arcocskáját összekormozzák, toprongyosan járatják, mégis ő nyeri el a herceg szívét? A Hamupipőke a világ egyik legismertebb története. Már az ókori Egyiptomban felbukkant, de kínai változata is ismert.

A Liliom Produkció új musical bemutatója nem meglepő módon négy negyvenes gyerekkori barátnő (Alíz, Bella, Petra és Laura) viszontagságairól szól, akik egy Balaton-felvidéki villában töltik ,,lánybúcsújukat”.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.