Program


Én és a kisöcsém
2

Én és a kisöcsém

Eisemann Mihály-Szilágyi László: Én és a kisöcsém
– operettőrület két részben –

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. február 25. szerda, 19:00

Tüneményes történet, remek szerepek, mennyei muzsika fülbemászó slágerdalokkal. Csupa-csupa örömforrás színésznek, rendezőnek, de mindenekelőtt és mindenekfölött a közönségnek. Mint a darab rendezője ebben a szinopszisban nem mesélem el a storyt, viszont felszólítom a kedves publikumot, hogy az általam kreált alcímet (operettőrület) tessenek halálosan komolyan venni!

A ragyogó színészcsapat nevében megígérhetem, hogy a próbák és a majdani előadások az őrület jegyében zajlanak, és remélhetőleg - terveim szerint az Önök jóvoltából - az előadás végén szék nem marad szárazon.

(Koltai Róbert)

Ajánlatunk


Különleges est vár ránk a Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésszel, rendezővel, érdemes művésszel, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagjával, amelyen úgy érezhetjük majd magunkat, mintha egyszerre lennénk jelen egy színházi próbán és magán az előadáson.

– zenés játék, a Veszprémi Pannon Várszínház előadása – esőnap: július 19. vasárnap 20:30 óra

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!